Ostukorv

Ostukorv

Müügitingimused

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Müügitingimused

Veebipoe pood.valmiermuiza.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Valmiermuiza OÜ (registrikood 12477291), asukohaga Maleva 2c, Tallinn.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde ning sisaldavad käibemaksu. Pandipakendis olevate toodete hinnas sisaldub pandipakendi deposiit 0.1 €. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures. Tellimustele, mille summa ületab 50,00 eurot ei lisata kättetoimetamise eest tasu.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. Alkohoolseid tooteid müüakse vaid täisealistele eraisikust klientidele, alkohoolsete toodete ostja kinnitab, et on täisealine ning kohustub tellimuse kättesaamisel tõendama oma vanust ID-kaardiga. Vanuse tõendamiseks tuleb sisestada pakiautomaati ID-kaart ning kullerteenust kasutades kontrollib ostja vanust kuller. Pakiautomaadist on võimalik alkohoolseid jooke välja võtta alates 10:00 kuni 22:00. Kui tellimuses märgitud aadressil ei ole ühtegi täisealist isikut või ei suuda isik tõendada oma vanust kauba üleandmist ei toimu ning kaup tagastatakse müüjale. Isiku vanuse tõendamiseks kullerile tuleb esitada kullerile pildiga dokument – ID kaart, pass või juhiluba. Kauba tagastamisel müüjale põhjusel, et ostja ei suuda tõendada oma vanust kauba kättesaamisel minetab ostja õiguse kättetoimetamise tasu tagastamiseks.

Kohaletoimetamine

Alkohoolseid jooke tarnitakse vaid Eesti riigisiseselt koostöös Itella SmartPostiga ning Venipak kullerteenusega. Smartposti pakiautomaadid asuvad erinevates kaubanduskeskustes üle Eesti. Pakki on võimalik kätte saada aegadel mil kaubanduskeskus on avatud. Paki saabudes teavitatakse klienti SMS-i teel, mis sisaldab paki kättesaamiseks vajalikku uksekoodi. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates mobiiltelefonile uksekoodi saatmisest. Venipak kuller teavitab klienti kauba saabumisest telefonitsi. Kaup komplekteeritakse ning lähetatakse kliendile hiljemalt 2 tööpäeva jooksul. Pakiautomaadi teenuse kasutamisel toimub kauba kättetoimetamine vastavasse pakiautomaati 1-3 tööpäeva, kullerteenusega kättetoimetamine 1-2 tööpäeva. Kauba tarnimine toimub vaid tööpäeviti (E-R).

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Tulenevalt võlaõigusseadusest, ei kohaldu 14-päevane taganemisõigus sellise suletud pakendis asja üleandmisel, mis ei ole kõlblik tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel kui toode on avatud. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile pood@valmiermuiza.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus. Ostjal on kohustus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile pood@valmiermuiza.ee või helistada telefonil +372 55661628. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale või puuduste eest, mis on tekkinud kliendi tegevusest ja/või tegevusetusest, sh toote mittesihipärasest kasutamisest või mittenõuetekohasest säilitamisest. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile pood@valmiermuiza.ee või helistada telefonil +372 55661628. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.
Tellimustele üle 100 euro tasuta kuller üle Eesti.
Tellimused kulleriga üle Eesti toimetame kohale 2-3 tööpäeva jooksul.